BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Efektyviausios kontraceptinės priemonės moterims

atsargus ● 2015-02-27

Taip, vyriški prezervatyvai yra be jokių dvejonių didžiausią populiarumą turinti kontraceptinė priemonė. Vis dėlto, ši rinka tikrai neapleidžia ir moterų, siūlydama puikią būtent joms pritaikytą kontracepciją. Būtent apie efektyviausius tokios kontracepcijos būdus šiandien ir kalbėsime.

Kontraceptinė piliulė

Milžiniškas kontraceptinių piliulių populiarumas tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, puikiai atspindi šios kontraceptinės priemonės efektyvumą. Jei kontraceptinės piliulės yra vartojamos tinkamai - jų efektyvumas siekia net 99 procentus, kas leidžia konstatuoti tai, jog kontraceptinės tabletės yra vienas iš efektyviausių kontracepcijos būdų. Vienintelė problema yra tame, jog kontraceptinių piliulių vartojimas reikalauja ypač kruopštaus piliulių vartojimo grafimolaikymosi, kas kasdienybė gali sukelti tam tikrų problemų. Vis dėlto, jei moteris yra atsakinga - problemomis šiuo aspektu tikrai negresia.

Gimdos kaklelio gaubtuvėlis

Taip, gimdos kaklelio gaubtuvėlis nėra tokia efektyvi priemonė kaip kontraceptinės piliulės - šios kontraceptinės priemonės efektyvumas yra maždaug keletu procentų mažesnis. Vis dėlto, šį nedidelį minusą su kaupu atperka tai, jog, skirtingai nei kontraceptinės piliulės, gimdos kaklelio gaubtuvėlis nesukelia jokių problemų kasdienybėje bei yra ypač paprastas naudoti.

Kontraceptiniai pleistrai

Kontraceptiniai pleistrai yra ypač puikus pasirinkimas toms moterims, kurios yra identišku būdu kovojusios su rūkymu bei naudojusios nikotino pleistrus, kadangi joms nereikės jokios papildomos informacijos apie šį kontracepcijos būdą - tiek kontraceptiniai, tiek ir nikotino pleistrai veikia praktiškai identišku principu. Kontraceptinį pleistrą tereikia užsiklijuoti bei kas keletą savaičių keisti - argi tai ne paprasta? Taip, kontraceptiniai pleistrai nėra pati efektyviausia kontraceptinė priemonė, tačiau ji yra pakankamai efektyvi, kad galėtų puikuotis efektyviausių kontraceptinių lentelės viršutinėje pusėje.
Taip, yra ir daugybė kitų kontraceptinių priemonių, kurios gali taip pat garantuoti efektyvią apsaugą nuo neplanuoto apvaisinimo. Vis dėlto, daugumai moterų didžiausią efektyvumą bei patogumą garantuoja būtent šios 3 kontraceptinės priemonės, todėl jas reikėtų išbandyti pirmiausiai. „Nesusidraugavus” su šiomis kontraceptinėmis priemonėmis, baimintis taip pat nėra dėl ko - jūsų asmeninius lūkesčius tikrai atitiks bent viena iš visų likusių nuo apvaisinimo apsaugančių priemonių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Efektyviausios kontraceptinės priemonės moterims"

Rašyti komentarą