BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Esminiai vyriškų prezervatyvų privalumai

atsargus ● 2015-03-11

Vyriški prezervatyvai - tai populiariausia kontraceptinė priemonė visame pasaulyje. Kas lemia milžinišką šios kontraceptinės priemonės populiarumą? Būtent pagrindines priežastis, vedančias prie tokio rezultato, šiandien ir apžvelgsime.

Nesunkus įsigijimas

Kai norint naudotis dalimi kontraceptinių priemonių, tenka vykti į artimiausias ligonines/klinikas, tartis su savo gydytoja, nusistatyti konkretų naudojimo grafiką ir atlikti daugybę kitų darbų, procesas prieš naudojantis prezervatyvu yra žymiai paprastesnis - tereikia nuvykti į artimiausią parduotuvę bei išsirinkti prezervatyvų pakelį iš visos jų pasiūlos. Tai leidžia vyriškais prezervatyvais naudotis būnant bet kur ir bet kada, kas yra ypač patogu bei pravartu.

Patogus naudojimas

Pagrindiniu vyriškų prezervatyvų privalumu bei išskirtinumu, lyginant su kitomis kontraceptinėmis priemonėmis, neabejotinai galime vadinti tai, jog juos naudoti yra ypač patogu. Viskas, ką reikia padaryti, norint, kad vyriškas prezervatyvas saugotų nuo galimo apvaisinimo pavojaus - užmauti jį ant vyro lytinio organo, kas trunka vos keletą akimirkų.

Platus pasirinkimas

Didžioji dalis kontraceptinių priemonių tiesiog neturi absoliučiai jokių sąsajų su žodžiu pasirinkimas - nėra jokios plačios pasiūlos, pagal kurią žmonės galėtų išsirinkti sau asmeniškai labiausiai tinkančią konkretaus kontracepcijos tipo atmainą. Kalbant apie prezervatyvus, šiuo aspektu situacija yra žymiai geresnė, kadangi vyriškų prezervatyvų pasiūla yra tiesiog milžiniška. Žmonės gali rinktis iš daugybės įvairiausių tipų vyriškų prezervatyvų : pagal skonius, formas, dydžius be kainas, kas leidžia labiausiai asmeninius poreikius atitinkantį variantą rasti kiekvienam.

Taip, tobulų dalykų žemėje nėra, tad tobulais vadinti negalime ir prezervatyvų - iki tapimo tobula kontraceptine priemone trūksta kardinalaus prezervatyvų kainų sumažinimo (taip, viena prezervatyvų pakuotė dažniausiai siekia vos keletą dešimčių Euro centų, bet ilgame laikotarpyje tai tampa pakankamai didelėmis išlaidomis). Vis dėlto, tenka pripažinti, jog netgi ir šio minuso egzistavimas leidžia teigti, jog vyriški prezervatyvai yra labiausiai dėmesio verta kontracepcijos priemonė, kas puikiai pateisina milžinišką jos populiarumą visame pasaulyje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Esminiai vyriškų prezervatyvų privalumai"

Rašyti komentarą