BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Kaip garantuoti sekso saugumą?

atsargus ● 2015-03-29

Sekso saugumas - ypač svarbus kriterijus, kurio užtikrinimui reikia tikslių žinių apie kontraceptines priemones. Būtent jomis ir pasidalinsime, apžvelgdami populiariausias kontraceptines priemones, užtikrinančias lytinio akto saugumą.

Kontraceptinės piliulės

Kontraceptinės piliulės - neabejotinai labiausiai dėmesio verta kontraceptinė priemonė. Šių piliulių efektyvumas, jas naudojant tinkamai, siekia net 99,9 procento atvejų, kas yra išties iškalbingi skaičiai. Taip, kontraceptinės piliulės nėra labai patogiai naudojama kontraceptinė priemonė - norint, kad jos būtų efektyvios, reikia labai griežtai laikytis nustatyto šių piliulių vartojimo grafiko. Vis dėlto, tai tikrai nėra taip sunku, kad vien dėl to būtų verta atsisakyti šios, ypač didelio efektyvumo kontraceptinės priemonės.

Prezervatyvai

Prezervatyvai yra viena iš populiariausių kontraceptinių priemonių pasaulyje, ką lemia šios kontraceptinės priemonės išskirtinumai. Pirmiausia, būtina paminėti tai, jog prezervatyvų naudojimas yra ypač paprastas bei patogus. Naudojantis jais, nereikia laikytis jokių iš anksto sudarytų grafikų - tereikia išsiimti prezervatyvą iš pakelio, užmauti jį ant lytinio organo bei džiaugtis saugiu lytiniu aktu. Verta išskirti ir prezervatyvų efektyvumą - jei prezervatyvas prieš naudojimą yra patikrinamas, o lytinio akto metu su juo yra elgiamasi ypač atsargiai, efektyvumas praktiškai siekia tą, kurį suteikia žymiai sunkiau vartojamos kontraceptinės piliulės.

Kontraceptiniai pleistrai

Kontraceptiniai pleistrai nėra ypač populiarūs, bet taip yra tikrai ne dėl šios kontraceptinės neefektyvumo, o tiesiog dėl to, jog ši kontraceptinė priemonė populiarėti pradėjo dar pakankamai nesenai. Kontraceptinius pleistrus naudoti išties paprasta - tereikia kas 2 savaites užsidėti naują kontraceptinį pleistrą - jie veikia į moters organizmą išskirdami alternatyvas natūraliems moteriškiems hormonams. Tai leidžia stabdyti ovuliaciją, kas leidžia apsisaugoti nuo neplanuoto apvaisinimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kaip garantuoti sekso saugumą?"

Rašyti komentarą