BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Kokių skonių prezervatyvai yra populiariausi?

atsargus ● 2015-04-04

Prezervatyvai turi didžiausią pasiūlą iš visų kontraceptinių priemonių - galime rasti daugybę prezervatyvų rūšių tiek pagal dydį, tiek pagal formas ar skonius. Būtent apie pastarąjį aspektą - skonius, šiandien ir kalbėsime, apžvelgdami tai, kokie prezervatyvų skoniai turi didžiausią populiarumą.

Vaisiniai

Vaisiniai prezervatyvai galbūt ir nėra pats originaliausias sprendimas, bet jų populiarumas ir toliau išlieka vienu iš didžiausių tarp visų prezervatyvų skonių. Taip neabejotinai yra dėl šių skonių savybių - vaisių skonis yra saldus, bei svarbiausia - natūralus, kas ir žavi daugelį tokio tipo prezervatyvų pirkėjų.

Vaniliniai

Vaniliniai prezervatyvai išsiskiria tuo, jog yra ypač saldūs. Taip, yra žmonių, kurie labai saldžiai aromatizuotų prezervatyvų visiškai nemėgsta. Vis dėlto, panašu, jog didesnei daliai saldumas patinka, ką puikiai atspindi tai, jog būtent vanilinio skonio prezervatyvai gali vadintis vienais iš populiariausių.

Mėtiniai

Mėtiniai prezervatyvai neišsiskiria ypatingu saldumu - jiems išsiskirti iš kitokių skonių prezervatyvų leidžia šio skonio prezervatyvų natūralumas. Natūralus mėtos aromatas sužadina ypatingas emocijas, o pridėjus ir tai, jog mėtų skonis yra netgi labai malonus, galime nesunkiai suprasti, kodėl būtent tokio skonio prezervatyvai gali būti vadinami vienais iš populiariausių.

Šokoladiniai

Šokoladinius prezervatyvus galime lyginti su vaniliniais - abu prezervatyvų skoniai pagrinde išsiskiria tuo, jog yra išties labai saldūs. Daugeliui žmonių tai ypač patinka - ypač smaližėms moterims, kas ir lemia tai, jog šokoladiniai prezervatyvai, kaip ir vaniliniai, tarp visų aromatizuotų prezervatyvų skonių išsiskiria išties labai dideliu populiarumu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kokių skonių prezervatyvai yra populiariausi?"

Rašyti komentarą