BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Moteriškų prezervatyvų privalumai

atsargus ● 2015-03-05

Taip, moteriški prezervatyvai tūno vyriškų prezervatyvų šešėlyje, tačiau tai tikrai nereiškia, jog ši prezervatyvų atmaina yra neverta dėmesio. Netgi atvirkščiai - moteriškus prezervatyvus galime drąsiai įvardinti kaip į vieną iš labiausiai dėmesio vertų kontracepcijos tipų. Būtent apie pagrindinius moteriškų prezervatyvų privalumus šiandien ir kalbėsime.

Platus pasirinkimas

Taip, jei lyginsime su vyriškais prezervatyvais, moteriškų prezervatyvų pasirinkimas nebeatrodys toks platus, bet jei lyginsime su kitomis kontracepcijos alternatyvomis, galėsime drąsiai teigti, jog moteriškų prezervatyvų pasiūla yra viena iš solidžiausių šioje rinkoje. Skirtingi šio kontracepcijos tipo gamintojai siūlo skirtingų skonių, dydžių bei formų moteriškus prezervatyvus, kas leidžia asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį variantą rasti kiekvienam.

Nesunkus įsigijimas

Vėlgi, tiek vyriški, tiek ir moteriški prezervatyvai dalinasi bendru privalumu - abu šiuos prezervatyvų tipus įsigyti yra išties lengva. Viskas, ką reikia padaryti - tai nueiti į artimiausią parduotuvę, išsirinkti norimus prezervatyvus bei sumokėti už juos turimais pinigais. Tai yra ypač didelis privalumas prieš dalį kontraceptinių priemonių, kadangi norint naudotis jomis tenka tiek tartis su gydytoja, tiek sudaryti tikslų priemonės naudojimo grafiką bei atlikti daugybę kitų darbų.

Aukštas patikimumas

Taip, moteriški prezervatyvai nėra pati patikimiausia kontraceptinė priemonė - išstumti iš šios pozicijos kontraceptines piliules, panašu, nelemta niekam. Vis dėlto, lyginant su kitomis kontracepcijos alternatyvomis, moteriški prezervatyvai yra viena iš patikimiausių priemonių, kas tampa milžinišku jos privalumu.

Taip, moteriški prezervatyvai nėra nei pati efektyviausia, nei pati pigiausia kontraceptinė priemonė. Vis dėlto, nors nei vienu aspektu toks kontracepcijos būdas ir nėra favoritas, bet visi aspektai yra pakankamai solidžios kokybės, kad leistų moteriškiems prezervatyvams išlikti dėmesio vertu pasirinkimu, ko pasekoje išlaikomas aukštas konkurencingumas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Moteriškų prezervatyvų privalumai"

Rašyti komentarą