BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Populiariausi sekso tipai

atsargus ● 2015-03-23

Seksas - tai žymiai platesnė sąvoka, nei būtų galima įsivaizduoti iš pirmo žvilgsnio, kadangi ji yra skirstoma į daugybę įvairiausių sekso tipų. Būtent populiariausius iš jų šiandien ir apžvelgsime.

Vaginalinis seksas
Vaginalinis seksas - tai populiariausia sekso rūšis. Šią sekso rūšį galime prilyginti standartinei, kadangi būtent jo metu žmonės susiduria su galimybe patirti maksimalų malonumą, nors tuo pačiu ir rizikuoja apvaisinti partnerę.

Oralinis seksas
Oralinis seksas yra sekso tipas, kai partneriai liežuviu stimuliuoja vienas kito lytinius organus. Dažniausiai tokia mylėjimosi rūšis yra įterpiama tik kaip papildoma viso mylėjimosi akto dalis, nors neretai ji tampa ir pagrindiniu vakaro akcentu, leidžiančiu pasiekti ir orgazmą.

Analinis seksas
Analinis seksas yra vienas iš populiariausių sekso tipų, kai vyro lytinis organas yra įskverbiamas į moters išangę. Prie šios lytinės sueigos formos populiarumo iš esmės prisideda ir tai, jog ji yra tinkama ir ne tik heteroseksualams, bet ir homoseksualams. Vis dėlto, kad ir kokia maloni būtų tokio tipo lytinė sueitis, su ja yra susiję ir nemažai rizikos faktorių. Pirmiausia, užsiėmimas analiniu seksu sukelia riziką pažeisti žmogaus tiesiosios žarnos audinius, kas gali privesti prie pakankamai rimtų bei sunkiai pagydomų problemų. Taip pat, užsiimant analiniu seksu susiduria ir su padidėjusia rizika užsikrėsti vienu iš pavojingiausių lytiniu keliu plintančių virusų - ŽIV.

Tai - 3 populiariausi sekso tipai. Taip, kiekvienas iš jų turi savų minusų, bet tenka pripažinti, jog privalumai yra pakankamai ryškūs, kad būtų galima drąsiai konstatuoti tai, jog kiekvienas žmogus per savo gyvenimą turėtų bent po kartą išbandyti visus šiuos 3 mylėjimosi būdus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Populiariausi sekso tipai"

Rašyti komentarą