BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas apie prezervatyvus

Populiariausios kontraceptinės priemonės

atsargus ● 2015-02-27

Šiomis dienomis kontraceptinių priemonių pasirinkimas yra tiesiog milžiniška – galėtume rasti daugiau nei dešimtį jų rūšių. Vis dėlto, tik nedidelė jų dalis įrodė savo efektyvumą visam pasauliui, taip išsikovodamos didžiausią paklausą iš visų priemonių, apsaugančių nuo apvaisinimo. Būtent apie populiariausias iš jų šiandien ir kalbėsime.

Prezervatyvai

Prezervatyvai – be jokių abejonių didžiausią paklausą turinti kontraceptinė priemonė visame pasaulyje. Taip, galbūt galime rasti bent keletą kiek efektyvesnių kontraceptinių priemonių, tačiau tenka pripažinti, jog jei yra naudojami tinkamai, prezervatyvai yra ypač efektyvūs. Vis dėlto, nors efektyvumas ir yra milžiniškus kontraceptinės priemonės privalumas, bet milžinišką prezervatyvų populiarumą garantuoja kiek kitas jų aspektas – ypač patogus naudojimas. Prezervatyvų įsigyti galima absoliučiai bet kur, o juos naudoti yra ypač paprasta, kas ir lemia tai, jog daugybė žmonių iš viso pasaulio naudoja būtent tokio tipo kontracepciją.

Kontraceptinės piliulės

Be jokių dvejonių pagrindiniu kontraceptinių piliulių privalumu galime vadinti milžinišką jų efektyvumą – jei šios tabletės yra naudojamos tinkamai, jų efektyvumas siekia net 99.9 procento, kas leidžia šiai kontraceptinei priemonei būti pačia efektyviausia iš visų. Būtent tai ir lemia, kad milžiniškas moterų kiekis iš viso pasaulio renkasi būtent šią kontraceptinę priemonę. Tačiau kodėl ji nėra populiaresnė ir už ankščiau minėtus prezervatyvus? Tam koją kiša esminis šios kontraceptinės priemonės minusas – išties nelengvas jos naudojimas. Norint, kad ši kontracepcijos priemonė būtų efektyvi, reikia ją naudoti ypač tiksliai remiantis šių tablečių naudojimo grafiku, o tai gali sukelti nemažų keblumų kasdienybėje. Būtent dėl to, kontraceptinėmis piliulėmis patartina naudotis tik ypač atsakingoms moterims, kadangi nedidelis nukrypimas nuo jų vartojimo grafiko gali būti neplanuoto nėštumo priežastimi.

Kontraceptiniai pleistrai

Lyginant su kontraceptinėmis piliulėmis ir prezervatyvais, kontraceptinių pleistrų populiarumas yra žymiai mažesnis. Vis dėlto, tarp visų likusių kontracepcijos priemonių, kontraceptiniai pleistrai yra lyderių tarpe. Veikiausiai taip nėra dėl pakankamai aukšto kontraceptinių pleistrų efektyvumo – didelį šios kontracepcijos priemonės populiarumą veikiausiai lemia ypač paprastas jos naudojimas, nesukeliantis jokių problemų nei kasdienybėje, nei ilgame laikotarpyje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Populiariausios kontraceptinės priemonės"